Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Może czytelnicy pamiętają jeszcze partię, która poza niebywałym chamstwem w sferze publicznej i antykościelnymi hasłami niewiele więcej miała do zaoferowania swoim wyborcom. Jej lider na kolor partyjny wybrał pomarańczowy, nawiązując barwą podobno do idei rewolucji ukraińskiej, która głosiła hasła oczyszczenia oraz zmian państwowych.
15.03.2016r.


Może czytelnicy pamiętają jeszcze partię, która poza niebywałym chamstwem w sferze publicznej i antykościelnymi hasłami niewiele więcej miała do zaoferowania swoim wyborcom. Jej lider na kolor partyjny wybrał pomarańczowy, nawiązując barwą podobno do idei rewolucji ukraińskiej, która głosiła hasła oczyszczenia oraz zmian państwowych. Wcześniej kolor pomarańczowy miała również w swoim logo Platforma Obywatelska. Pomarańczowy, już w drugiej odsłonie ruchu, określanego ostatnio jako Twój Ruch, znalazł się wszędzie – w kolorze orange były samochody partyjne, scenografia zebrań partyjnych, wreszcie elementy stroju lidera – od szalików po paski od zegarka. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia archiwalne. I każdy, kto identyfikował się z poglądami tej partii również podkreślał to elementem stroju w określonym kolorze.

 

 

Ostatnio kolor pomarańczowy stał się dominujący w stroju lidera KOD, Mateusza Kijowskiego. Zakłada on pomarańczową marynarkę, krawat, paski i bransoletki, co staje się tym bardziej wymowne, gdy sięgniemy do wyrażanych przez Kijowskiego opinii zamieszczanych na blogu Janusza Palikota. Pod tekstem z 2010 r., który cytujemy w całości  umieszczono jeszcze kilka pytań, wszystkie obraźliwe i pełne insynuacji: „Jest nas 10 milionów! Tyle osób w Polsce uważa, że Lech Kaczyński lub jego otoczenie doprowadziło do katastrofy smoleńskiej. To bardzo dużo. Nie damy się ani zastraszyć ani zamknąć. Nie boimy się straszenia grzechem czy PIEKŁEM. Wierzymy w człowieka i jego rozum. Mamy przekonanie , że ta najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń, a mianowicie, że to prezydent Kaczyński wymusił lądowanie, że ona nigdy nie ujrzy dziennego światła. Gdzie bowiem znajdzie się odpowiedni prokurator, który przeciwstawi się biskupom i elitom, które – jak widać – pochopnie pochowały Lecha Kaczyńskiego na Wawelu? Wobec oczywistych strat państwa, reputacji kościoła i kryzysu elit nigdy nie ujrzymy prawdy” Mateusz Kijowski napisał m.in. „Szanowny Panie Pośle, Myślę, że jest wielu, którzy popierają Pana nie tylko w sprawie wyjaśniania sprawy smoleńskiej, ale i w każdej innej”.  Swój akt poparcia podpisał emailem oraz imieniem i nazwiskiem. Wygląda to jak próba kontaktu z liderem Ruchu P. Dla osób wątpiących w prawdziwość danych w komentarzu na dowód można podać informację dowiązaną do adresu poczty elektronicznej a pod adresem domeny powiązanej z wymienionym adresem jest wizerunek samego lidera KOD (z pomarańczową bransoletką na nadgarstku). Zresztą elementy stroju w barwie pomarańczy są już wyznacznikiem lidera KOD, tak samo jak narracja przypominająca przytoczony fragment z blogu J. Palikota.

 

 

W świetle tych jawnie wyrażanych sympatii, pytania o autentyczność i jakość spontaniczności oddolnych inspiracji ruchu Komitetu Obrony Demokracji są bliższe znalezienia odpowiedzi. Bo człowiek, który nagle zaistniał publicznie tylko dlatego, że „wpadł na pomysł” protestu a zaraz później wyprowadził na ulice 50 tysięcy ludzi, nie jest tak bezinteresownie obywatelski jak to chce swoim naiwnym zwolennikom wmówić. I nie jest tak samo człowiekiem przypadkowym.

 

http://domainbigdata.com/email/matematy@wp.pl

 

http://palikot.blog.onet.pl/2010/07/12/apel-do-ruchu-poparcia-palikota/comment-page-4/#comment-96322

 

 

/Kazia/ 

Nasze artykuły


 

 

Polecamy na podobny temat

 

Mateusz Kijowski, ikona KOD-u, nadzieja opozycji

 

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7590

 

Złudne zalety KOD

 

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7547

 

PO nitce ze Swetru do Pro civilli

 

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7560

 

Świat niewymownych autorytetów

 

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2185


Komentarze
#1 | Kazia dnia 14.03.2016
Fajnie rozszyfrowałeś KOD. Faktycznie, jego zwolennicy to szczególne środowisko, prawdziwie czerwone dynastie. Pozdrawiam
#2 | Jacek Mruk dnia 14.03.2016
Klub Odrzuconych Darmozjadów daje głos jak "Szarik".
Nie ma w tym gronie żadnego przypadkowego, chyba że czasami rodziny dalsze .
Te z obowiązku powiązań próbują ich wspierać , ale to później będzie ich uwierać.
Pozdrawiam
#3 | Kazia dnia 14.03.2016
Międzynarodówka zwarła szeregi - niestety, wniosek aż nadto słuszny. Przypadkowość ruchu KOD zbiega się z momentem upadku partii Palikota i w zasadzie z niepowodzeniem Nowoczesnej, bo Petru nie przejął całego elektoratu PO. Jedno co jest pocieszające, że pomysł KOD został wykonany pośpiesznie i niechlujnie, przez co mało kto dał się na niego nabrać (w zasadzie głównie widzowie TVN). Mam nadzieję, że jeszcze parę tygodni i szeregi KOD stopnieją do wielkości błędu statystycznego.
Co do pomysłu - dzięki za inspirację, wypatrzyłeś jakiś czas temu analogie kolorystyczne pomiędzy KOD a Palikotem i reszta "sama wyszła". Pozdrawiam
#4 | Artur dnia 14.03.2016
No i się przydał... Przypadkowy człowiek, inicjatywa oddolna, wpadł na pomysł itd.. Swoją drogą ciekawe w jaki sposób zakończył się proces jaki Petru wytoczył Palikotowi i Millerowi? Bo to że Palikot z Millerem przegrali to wiem. Może obserwujemy formę swoistej ugody której owocem jest KOD z Petru, Nowacką i PO na czele? Międzynarodówka zwarła szeregi. Pozdrawiam i gratuluję wyniku śledztwa. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną