Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Dziękuję bardzo za wszystkie szczere wpisy na tej stronie.
16.05.2011r.


      Boleję, że nie potrafimy uczyć się na błędach. Proszę, czytajmy historię naszego dwudziestolecia, czytajmy w tę i z powrotem i spróbujmy wyciągać z niej wnioski. To bardzo pouczająca karta naszej historii. I zrozumiała dla nas wszystkich bo nie tak dawna przecież. Jesteśmy tacy sami jak ludzie, którzy wtedy żyli i też zaliczyliśmy 20-letni okres życia w suwerennym kraju. Czy będzie nas stać na to by ten okres był dłuższy ....

Położenie geopolityczne Polski sprawia, ze jest ona terenem intensywnych działań różnych wywiadów. Możemy udawać, ze tak nie jest, możemy bawić się w "normalność" ale prędzej czy później, w różnych aspektach życia ta rzeczywistość dotknie każdego z nas. Nie ma znaczenia czy w to wierzymy czy nie.

Chciałabym żeby ta strona nabrała charakteru strony skupiającej ludzi, którzy będą pracować nad jej niepodległościowo-historycznym charakterem. Liczę na pomoc środowiska polskich historyków, bo sama historykiem nie jestem. Zapewniam, że wartością najwyższą dla nas będzie polska racja stanu. Jeżeli będzie ona wpisywać się w politykę aktualnego rządu tym lepiej.

Serdecznie wszystkich zachęcam i proszę o aktywność.

Zuzanna Kurtyka

Notka od administratora:

Na adres podany w zakładce Kontakt można nadsyłać własne artykuły, grafiki, filmy itd. które (o ile będą się mieściły w profilu strony) zostaną opublikowane po zaakceptowaniu.

Zapraszamy

Komentarze
#1 | Artur dnia 28.12.2013
JaN witaj na pomniksmolensk.pl - tak u nas tak właśnie jest, co zdecydowanie odróżnia nas od Onetu Smile. Witaj i czuj się jak u siebie. Pozdrawiam
#2 | 193 dnia 07.04.2011
Pan Janusz Kurtyka był niezastąpiony. Jeszcze w środę 07.04.2010 oglądałem z przejęciem konferencję prasową z jego udziałem. Tak wspaniele się wypowiadał, słuchało się go z wielką uwagą i zainteresowaniem. Jest mi go niezwykle brak..
#3 | 164 dnia 04.04.2011
jako czytelnik Pani komentarzy na blogpress dziękuję za zaproszenie na tę stronę.
Mam nadzieję, że przyczyni się ona do rzeczywistego jednoczenia ludzi, którym na Polsce i Jej przyszłości zależy. Że zabraknie na niej (w sensie pozytywnym!) "wojen" publicystyczno-blogerskich, które środowisko niepodległościowe czy raczej jego odłamy (zwłaszcza prasowo-witrynowe) potrafią w ramach chęci osiągania jednakich celów prowadzić - tym, który mam na myśli gł. jest suweranna RP, choć "wojny" wskazują na inne....; "Jak ktoś nie wie, o co chodzi..., to chodzi o...."

Jeśli chodzi o wspieranie rządu RP - zgadzam się z Panią. Trzeba wspierać, jeśli rzeczywiście wartością najwyższą jest dla niego polska racja stanu (to widać po działaniach - dla Amico)...Ale może już za kilka mięsięcy bedziemy mogli się wykazać na "wspieraczym polu" (nadzieję mam, choć i wątpliwości mnie nie opuszczają).
#4 | 145 dnia 25.03.2011
Pani Zuzanno jestem pełna podziwu dla Pani siły i charyzmy w działaniu w tak szlachetnych celach dla naszej ojczyzny i dla pamieci, od jakiegoś czasu czytam i oglądam wywiady z Panią , raz nawet widziałyśmy sie przelotnie, to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że to co Pani robi jest słuszne i uzasadnione...
jestem sercem z panią we wszystkich sprawach które Pani podejmuje, życzę odwagi i siły zarówno na polu zawodowym, prywatnym oraz tym działającym na rzecz pamięci WIELKICH WSPANIAŁYCH POLAKÓW
#5 | 144 dnia 25.03.2011
Jestem po projekcji filmu Krzyż. Film bardzo dobrze pokazuje te fakty , te wydarzenia spod krzyża które są niewygodne dla TV.TV o szydzeniu z ludzi modlących się przez grupy pijanej zmanipulowanej kupionej przez PO częsci młodzieży przemilcza. W ten sposób próbuje oszukać opinie publiczną i nakierowac jej myslenie antyprezydencko antychrzescijansko.Z drugiej strony widać olbrzymi strach dworu Komorowskiego przed osobami modlącymi się i wymierzone przeciwko nim siły porządkowe składające się głównie z młodych chłopaków - najemników tegoż dworu którzy za judaszowskie srebniki z takim mozolem rozkladaja i skladaja bramki odgradzajace dwór od rzeczywistości jakże niewygodnej dla komorowskiego .Uważam ze całemu zamieszaniu winny jest komorowski który poprzez fałszerstwa wyborcze załapał się na prezydenta. Zwyczajnie mozna by rzec szkoda Polski
#6 | 139 dnia 24.03.2011
Witam Pani Zuzanno,jest Pani WIELKA!
#7 | 19 dnia 21.03.2011
Szanowna Pani Zuzanno!
Świetna inicjatywa.
Wyrazy szacunku!
#8 | 130 dnia 21.03.2011
Szanowna Pani Zuzanno,
ta inicjatywa jest czymś wspaniałym i bardzo nam dziś potrzebnym. Z jednej strony jest głosem, który może uświadamiać społeczeństwu sytuację, z drugiej zaś jest szansą by Ci, którzy świadomie walczą o Polską rację stanu, o Prawdę, mogli „się policzyć”, nabrać więcej odwagi, by nie czuli się więcej zakrzyczani przez manipulujące media, by mogli wspierać siebie nawzajem. Znów jest potrzeba byśmy się zjednoczyli – Solidarni 2010.
Całym sercem jestem z Panią i deklaruję swoją pomoc!
#9 | 128 dnia 21.03.2011
SZANOWNA PANI ZUZANNO
Dziekuje za wszystko ...
Nie jestem historykiem ale zawsze bylem swiadom historii. Nigdy nie interesowalem sie polityka lecz czulem jej dotyk. Od 10.04.2010 ucze sie historii i zaczynam rozumiec nature oddzialywania polityki.

Jestem pewien ze wielu Polakow wlasnie teraz zaczyna sie budzic. Mysle ze zabawa w "normalnosc" zamienia sie w walke o NORMALNOSC.
Calym sercem i duchem jestem z Pania i z Wami ...

Nie czesto sie wypowiadam lecz sledze z uwaga wszystko co dzieje sie na swiecie. Wiem ze SMOLENSK 2010 to poczatek ... niestety nie jestem pewien czego?
Wiem jednak co znaczy RACJA STANU,(nie potrzbna mi jest definicja tuska) (...)

Prosze przyjac najwieksze wyrazy wspolczucia !!!
-------
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy,
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.
#10 | kayan dnia 20.03.2011
CZEKAŁEM NA COŚ TAKIEGO !!!

Całym sercem jestem z Panią, a od czasu, gdy na YouTube obejrzałem Pani spotkanie w Toruniu, nosiłem się z zamiarem uruchomienia "czegoś" - na facebook-u np, czy na Nowym Ekranie.

Tak więc z radością przyjmuję Pani nową inicjatywę - niniejszą stronę, teraz "interaktywną" (z możliwością własnych publikacji czytelników)

Serdecznie pozdrawiam, deklaruję chęć KAŻDEJ możliwej pomocy

ps. takich wiernych sojuszników ma Pani cała masę, jestem tego pewien, wystarczy do nich dotrzeć, będę propagował.

ps.2 Aż mi szkoda, że nie umiem nic więcej wydusić z siebie na dzień dobry, ale ... wzruszyłem się ciut Wink
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną