Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Relacja Marka Bałemby: Wykład Profesora pomimo swego realizmu, ostro zarysowując skandaliczne problemy ekonomiczne i demograficzne Polski, oraz niszczenie polskiego ducha przez naiwne i głupie, noszące się z pyszna, sprzedajne i zapatrzone w lewacką ideologię elity polityczne, jest jednocześnie pełnym wiary i nadziei wezwaniem do trwania przy polskości, kultywowania wiary, oraz dawania świadectwa nadziei, że bez naszego współudziału, nikt nie ma mocy do zniszczenia naszego kraju, oraz zniewolenia polskiego społeczeństwa.

21.04.2013r.


Zapraszam do zapoznania się ze wspaniałym wykładem pt.: "Coraz mniej Polski", wygłoszonym przez prof. Marka Dyżewskiego w Domu Katechetycznym Rzymsko-Katolickiej Parafii pw. Św. Karola Boromeusza we Wrocławiu, w dniu 14 kwietnia 2013 r. Wykład mający miejsce krótko po obchodach 3 rocznicy Tragedii Smoleńskiej, ze szlachetnym realizmem i troską ukazuje wielowymiarowy dramat rozgrywający się we współczesnej nam Polsce, szczególnie boleśnie ukazujący swą perwersyjną siłę od 10 kwietnia 2010 roku.

 

Wykład Profesora pomimo swego realizmu, ostro zarysowując skandaliczne problemy ekonomiczne i demograficzne Polski, oraz niszczenie polskiego ducha przez naiwne i głupie, noszące się z pyszna, sprzedajne i zapatrzone w lewacką ideologię elity polityczne, jest jednocześnie pełnym wiary i nadziei wezwaniem do trwania przy polskości, kultywowania wiary, oraz dawania świadectwa nadziei, że bez naszego współudziału, nikt nie ma mocy do zniszczenia naszego kraju, oraz zniewolenia polskiego społeczeństwa. Argumenty budujące tę nadzieję, Prelegent przedstawia przyobleczone w kształt piękna polskiej poezji, odwołując się jednocześnie do  imperatywu okazywania słusznego gniewu przez zniewalane przez podstępnych głupców polskie społeczeństwo.

 

Wykład mam przyjemność przedstawić Państwu w formie wideo, warto zaobserwować rozjaśnione twarze wyraźnie podniesionych na duchu słuchaczy, pod koniec bijących entuzjastyczne brawa.

 

Panu Profesorowi dziękuję za udostępnienie doskonałego nagrania audio swojego wykładu, które wykorzystałem w relacji filmowej.

 

/Marek Bałemba/


 


 

 

Polecamy na podobny temat: Wykłady i audycje profesora Marka Dyżewskiego

 

 Komentarze
#1 | Kazia dnia 21.04.2013
Prawda. Najbardziej dla mnie szokująca była informacja, że kasjerka z hipermarketu przez rok zarobi najwyżej na swój pochówek. A co do "połowiny" jaką płacimy, to zawsze uważałam, że średniowiecze, w porównaniu do epoki, w której żyjemy było, jeśli chodzi o sprawy etyczne, czasem oświecenia.
I również pozdrawiam Pana Profesora.
#2 | Artur dnia 21.04.2013
Znakomity wykład, jakość nagrania do pozazdroszczenia. Profesor jak zawsze doskonale przygotowany. Szokujące dane o rynku pracy i urodzeniach w Polsce. Te dane są ogólnie dostępne, ale w kociokwiku codzienności znikają, są umiejętnie chowane... O odmówieniu nazwy przystankowi to kompletny skandal. Nie wiedziałem o tym. Pozdrawiam Cię Marku i dziękuję, no i oczywiście specjalne pozdrowienia dla p. profesora - wiem, że nas czyta.
#3 | Kazia dnia 21.04.2013
Wspaniały wykład, ujmujący w całość nieprawidłowości, wady i nadużycia III RP. A jednocześnie na koniec - pełne otuchy słowa. Wielka erudycja Profesora i łatwość z jaką przekazuje myśli sprawiają, że wypowiedź jest wprost fantastyczna.
Panie Marku, nie dość że doskonały materiał to jeszcze jak dobrze wykonany! Zresztą jak zawsze - od przepięknej czołówki poprzez świetną jakość nagrania aż do końca, które nigdy nie wypada przypadkowo. Pozdrawiam i dziękuję.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną