Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Apeluję w szczególności do wszystkich blogerów, uczestników blogforum Gdańsk 2010 ze wszystkich portali internetowych, aby nie odmawiali publikacji nazwisk i zdjęć zdrajców witających Erikę Steinbach i towarzyszących jej na kurtuazyjnych spotkaniach.
17.05.2011r.


/Rajmund Pollak/

Gdańsk i Gdynia mają być w najbliższym czasie miejscem nowej prowokacji tzw." Związku Wypędzonych" , którego szefowa zamierza odwiedzić te miasta.

Tak jak 25 sierpniu 1939 roku do portu w Gdańsku, pod pozorem wizyty kurtuazyjnej przypłynął niemiecki okręt liniowy "Schleswig-Holstein" i zatrzymał się naprzeciw wartowni nr2, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Westerplatte, tak teraz z podobną "kurtuazją" zamierza odwiedzić Gdańsk przewodnicząca najbardziej antypolskiej organizacji Republiki Federalnej Niemiec !

Nie będę przytaczał długiej listy zniewag i kłamstw historycznych jakimi wobec Polski popisuje się w całej Europie Erika Steinbach.


Większość obywateli Rzeczypospolitej zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie stanowi "Ruch Wypędzonych" dla Pomorza, Mazur i Śląska, jednak nasz rząd podlegający dyrektywom Unii Europejskiej, w której czołową rolę odgrywa RFN niewiele robi aby przeciwstawić się działaniom ponownej ekspansji germańskiej na polską własność.
Na Górnym Śląsku rośnie w siłę RAŚ, który sympatyzuje z Ruchem Wypędzonych i z Ruchem tzw. Ludności Narodowości Śląskiej.

Na Mazurach już były przypadki pozwów sądowych Niemców, którzy żądają, aby Polacy opuścili domy, w których mieszkają od dziesiątków lat.

RFN dogadała się z Rosją w sprawie rurociągu pod Bałtykiem, który zablokować może port w Świnoujściu i w efekcie również w Szczecinie !

W województwie opolskim coraz większe wpływy ma mniejszość niemiecka, a teraz Erika Steinbach chce ponownie zgermanizować Gdańsk !

Jeżeli nasze władze boją się Eriki Steinbach, to każdy obywatel ma prawo i obowiązek zaprotestować przeciw nowej niemieckiej prowokacji, a przede wszystkim ją zbojkotować.

Szczególnie dużo mogą zrobić internauci pisząc na blogach i portalach nazwiska zdrajców, którzy zaprosili szefową "Ruchu Wypędzonych" do Gdyni i do Gdańska, oraz imiona i nazwiska sprzedawczyków, którzy się z Eriką Steinbach spotkają, lub będą wymieniać uściski dłoni.

Nie należy obawiać się publikacji w internecie zdjęć i filmów z "kurtuazyjnych" spotkań Eriki Steinbach w Gdańsku i w Gdyni, aby cała Polska mogła zobaczyć twarze nowych kolaborantów, którzy zechcą poprzeć "Ruch Wypędzonych" na wspólnych fotografiach z jego szefową !

Apeluję do każdego kto będzie z aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub z kamerą w pobliżu wizytującej Gdańsk i Gdynię Eriki Steinbach o robienie zdjęć osób które jej towarzyszą i publikowanie ich potem w internecie lub przekazanie znajomym blogerom.

Apeluję w szczególności do wszystkich blogerów, uczestników blogforum Gdańsk 2010 ze wszystkich portali internetowych, aby nie odmawiali publikacji nazwisk i zdjęć zdrajców witających Erikę Steinbach i towarzyszących jej na kurtuazyjnych spotkaniach.

Tłumacze polscy powinni odmówić tłumaczenia wystąpień szefowej "Ruchu Wypędzonych", a w razie grożenia im zwolnieniem z pracy, poinformować PIP i dziennikarzy, który pracodawca im groził zwolnieniem za taką odmowę.

Zwracam się niniejszym również o rozpowszechnienie mojego apelu na blogach i portalach internetowych.


Żadna siła, żadna burza nie odbierze Gdańska nam !
Niech żyje Polska

Komentarze
#1 | 19 dnia 18.05.2011
Wpis na Blogmedia również apelujący o bojkot wizyty Steinbach:
http://blogmedia2...node/48513
#2 | 19 dnia 18.05.2011
Ignorować spis, bo

1) zawiera treści niezgodne z obowiązującą Konstytucją:

Artykuł 47 konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej:

„Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.”

W związku z tym zapisem, mamy prawo do odmowy uczestnictwa w spisie.
Ustawa o NSP 2011 jest niezgodna z konstytucją!

2) W pasku gdzie można wybrać inny kraj jest narodowość Śląska a przecież taka narodowość nie istnieje.
Zobacz tu:
Możliwość zadeklarowania w narodowym spisie powszechnym przynależności do narodowości śląskiej stoi w sprzeczności z orzecznictwem sądowym - wskazują dwaj politycy PiS z woj. śląskiego - poseł Waldemar Andzel i radny sejmiku Czesław Sobierajski.
http://prawo.gaze...chnym.html
#3 | Zuzanna dnia 17.05.2011
Nie wiem, jakie doświadczenia mają internauci, ale ja wiążę niebezpieczeństwo utraty m.in. Gdańska z ankietą w związku ze spisem ludności. "jakiej pan/pani jest narodowości, jakim językiem posługuje się w domu, gdzie/w jakim regionie Polski się urodził/ła i z jaką narodowością się utożsamia" - oto pytania zadawanie poddanym ankiecie obowiązkowej. Proszę zwrócić na to uwagę. Są to jedyne pytanie, które leżą w polu zainteresowania ankieterów. Jest to co najmniej niepokojące.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną