Nasze Radio Logos nadaje. Program na 18.04.2015: W. Waszczykowski: Koncepcja polityki zagranicznej śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, cz. 1 - godz. 1:30, 9:00, 16:30, 24:00. W. Waszczykowski, cz. 2 - godz. 2:30, 10:00, 17:30. Odsłonięcie Pomników w Ossowskim Panteonie Bohaterów - wywiad z K. Wyszkowskim, homilia ks. abp. H. Hosera, wywiad z J. Walentynowiczem - godz. 3:30, 11:00, 18:30. Prof. M. Dakowski: Ewolucjonizm jako antyreligia - godz. 4:00, 11:30, 19:00. Ks. prof. J. Swastek: Kardynał Kominek Kapłan Pojednania - godz. 5:30, 13:00, 20:30. P. Gaglik: W stulecie ludobójstwa Ormian, cz. 1 - godz. 6:30, 14:00, 21:30. P. Gaglik, cz. 2 - godz. 7:40, 15:10, 22:40. Między audycjami muzyka..
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Wideo i zdjęcia Ani ze skrótem Kazi.
17.06.2012r.


      Prezentujemy II część konferencji pt.: "Nocna zmiana 20 lat później"., która miała miejsce 5 czerwca w auli w siedzibie Kasy Krajowej SKOK w Sopocie przy ul. Władysława IV. Gośćmi spotkania, które prowadził Michał Stróżyk, byli: Sławomir Cenckiewicz, i Krzysztof Wyszkowski.

      Poruszano wiele wątków związanych z sytuacją geopolityczną Polski w początkach lat 90-tych XX w., zwłaszcza omówiono stosunek USA i ZSRS a potem Rosji do zmian ustrojowych w Polsce. Uświadomiono zebranym zdradę, jakiej dopuściły się ponownie kraje Zachodu w stosunku do Polski, która została pozostawiona w radzieckiej strefie wpływów aby dokonało się zjednoczenie Niemiec. Słabość Rosji w 1992 r. nie została wykorzystana przez polskie elity władzy, czego skutki mamy do dziś w postaci agentury i układów w życiu publicznym, a także dyktacie rosyjskim, jakiemu podlega nasza polityka zagraniczna.

      Dokładnie nakreślono wszelkie zakulisowe i nieznane szerzej okoliczności podjęcia przez Sejm uchwały w/s lustracji, łącznie z zadziwiającymi okolicznościami negocjacji Krzysztofa Wyszkowskiego z Januszem Korwinnem-Mikke w krzakach, na tyłach kawiarni sejmowej, oraz wpływie bankietu w ambasadzie izraelskiej na wynik obrad ówczesnej sesji sejmowej.

      Interesujące pytania publiczności pozwoliły na przekazanie wiedzy o czynnych agentach sowieckich i polskich służb i ich tajnych współpracownikach, a także powiązaniach z nimi rozmaitych polityków, również Donalda Tuska. Na zakończenie zastanawiano się nad szansą zmiany sytuacji politycznej w Polsce i powrocie sił patriotycznych.

/Kazia/

Wideo: AniaCzęść pierwsza:Relacja foto Ani: LinkDodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną