Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Relacja Zuzanny z 4.04.2012.
06.04.2012r.


      Dziś, 4 IV b.r., w Sejmie odbyło się kolejne posiedzenie Zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn "katastrofy" smoleńskiej, pod przewodnictwem pos. Antoniego Macierewicza. Podczas spotkania, zostały zaprezentowane wyniki szczegółowej analizy techniczno-konstrukcyjnych aspektów smoleńskiej "katastrofy", przez dr inż. Grzegorza Szuladzińskiego - eksperta od dynamiki konstrukcji, procesów rozpadu, odkształceń i wibracji w inżynierii lądowej, transporcie i technice wojskowej. Był to 456 raport, przedstawiony przez zespół badaczy i ekspertów w Australii, któremu przewodniczy właśnie dr inż. Szuladziński. Po wnikliwej analizie raportu MAK, danych systemu TAWS z TU154M, oględzin miejsca "katastrofy" oraz pozostałości po wraku TU154M, WSZYSTKIE DOTYCHCZAS PRZEDSTAWIONE DANE dotyczące "katastrofy", zawarte w raporcie rosyjskiej wersji MAK pod przewodnictwem T. Anodiny, jak również powielane przez instytucje rządu Donalda Tuska, wreszcie raport min. Millera ZOSTAŁY OSTATECZNIE OBALONE.

      Wyniki szczegółowych badań i analiz prowadzony przez zespół ekspertów, pod przewodnictwem inż. Szuladzińskiego wykazały, że z punktu widzenia naukowego jedynym wytłumaczeniem skutków, które wywołała katastrofa, są dwukrotne wstrząsy wywołane eksplozją. Obalona została teza o obecności gen. Andrzeja Błasika w kokpicie, oderwanie skrzydła w wyniku zderzenia z brzozą oraz teza mówiąca o rzekomym lądowaniu pilotów. "Nie było żadnego lądowania, nastąpił natomiast efekt lądowania." Jednym z ważnych dowodów na eksplozję mogłoby być wykazanie sekcyjne, pęknięcia bębenków w uszach, które musiało nastąpić na skutek huku eksplozji. Krzyk pasażerów wraz z przekleństwem pilota, słyszalny na dostępnych nagraniach czarnych skrzynek, nie mógł być żadną miarą efektem finalnym - jak to pokazuje nagranie. To był początek wydarzenia, związany z oderwaniem się skrzydła w wyniku eksplozji i gwałtownego przechylenia się kadłuba samolotu w powietrzu. To musiało wywołać panikę i przerażenie na pokładzie.

      Na pytanie co można zrobić, by nie zaprzepaścić szansy dalszego dochodzenia przyczyny wybuchu, inż. Szuladziński wskazał na możliwość dokonania eksperymentu wewnętrznego wybuchu na modelu zbliżonym do TU154M; symulacji komputerowej oraz szczegółowego zbadania terenu w celu poszukiwania takiego elementu wraku, który zachowałby do tej pory odporność na zniszczenia spowodowane przez warunki atmosferyczne, a który jednocześnie mógłby posiadać znamiona pozostałości po wybuchu. Pełna treść raportu zostanie opublikowana za 2 tygodnie. Poseł Antoni Macierewicz odczytał również projekt wystąpienia Zespołu Parlamentarnego ds zbadania przyczyn "katastrofy" smoleńskiej, wystosowany do rządu, ws niedopuszczenia niezależnych ekspertów (w tym zaproszonego prof. Badena, który uzyskał początkowo zezwolenie od rządu na asystowanie) do udziału w sekcji zwłok pre. Przemysława Gosiewskiego oraz prof. Janusza Kurtyki.

/Zuzanna/


Wniosek do prokuratury:Prezentacja dr. Szuladzińskiego:


Zdjęcia:Nasze poprzednie relacje z posiedzeń Zespołu:

Komentarze
#1 | Zuzanna dnia 06.04.2012
Potwierdza się intuicja narodu, tym razem w badaniach naukowych. 10 IV 2010 nikt nie miał wątpliwości co się na prawdę stało. Bardzo trafnie ludzie potrafili wskazać nielogiczne koncepcje, przekłamania i nierealne teorie, lansowane przez ośrodki opiniotwórcze. Równie trafna była nieufność wobec wypowiadania własnych myśli w mediach.
Tak sprawdzają się słowa poety tak ukochanego przez tych, do których jego słowa wydają się być zadedykowane...

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego
,

Choćby przed tobą wszyscy się kłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli
,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
#2 | Artur dnia 06.04.2012
Zuzanno bardzo dziękuję jak zawsze. Również za miłe słowo ad. filmiku. Pozdrawiam
#3 | Kazia dnia 05.04.2012
Kolejna prezentacja podczas obrad ZP A.Macierewicza. I znów milczenie miediów. A tymczasem coraz więcej argumentów na rzecz zamachu.
#4 | Wincenty Koman dnia 05.04.2012
Teraz już nikt się nie wywinie, że nie było zamachu stanu na życie Prezydenta RP i towarzyszących mu osób. Zdrada Niepodległości Polski jakiej dokonał Lech Wałęsa 30.08.1980 r. Jak również zdrada Narodu Polskiego na I Zjeździe Solidarności na rzecz PZPR i sojuszu ze Związkiem Radzieckim. Finał został zobrazowany i zmaterializowany w zamachu nad Smoleńskiem!!!
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną