Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Ze szczegółowej analizy dwóch prelegentów wyłonił się obraz szeregu zdumiewających zaniedbań, rażących nieprawidłowości i kłamstw towarzyszących tzw. katastrofie 10 kwietnia 2010 roku. Przedmówcy zwrócili uwagę na brak przygotowania miejsca przylotu prezydenckiego samolotu TU154M, brak obsługi wreszcie zbyt szybkie opuszczenie terenu przez obsługę BOR-u.
26.02.2012r.


      Wczoraj, 17 lutego b.r., w gmachu Sejmu, odbyło się zebranie zespołu parlamentarnego ds. zbadania tragedii smoleńskiej, pod przewodnictwem posła Antoniego Macierewicza. Zebrani wysłuchali relacji byłych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu: b. wiceszefa BOR, płk rezerwy Tomasza Grudzińskiego, oraz pirotechnika, majora rezerwy Roberta Tereli.

      W posiedzeniu uczestniczyli posłowie: Andrzej Duda, Tomasz Kaczmarek, Jan Kozłowski, Jarosław Rusiecki, Andrzej Adamczyk oraz rodziny ofiar: Andrzej Melak, Ewa Kochanowska, z córką Martą, Beata i Małgorzata Gosiewska, Klara Gęsicka - córka śp. min Grażyny Gęsickiej, a także Stanisław Zagrodzki i inni.

      Ze szczegółowej analizy dwóch prelegentów wyłonił się obraz szeregu zdumiewających zaniedbań, rażących nieprawidłowości i kłamstw towarzyszących "katastrofie" 10 kwietnia 2010 roku. Przedmówcy zwrócili uwagę na brak przygotowania miejsca przylotu prezydenckiego samolotu TU154M, brak obsługi wreszcie zbyt szybkie opuszczenie terenu przez obsługę BOR-u "Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa, mogę powiedzieć, że to nie był wypadek!" - skonkludował swoją wypowiedź, b. wiceszef BOR, płk rezerwy Tomasz Grudziński.

      Obecni na sali posłowie, po wysłuchaniu szczegółowych analiz faktograficznych płk rezerwy Tomasza Grudzińskiego, oraz mjr Roberta Tereli, jednogłośnie uchwalili list do premiera Tuska o natychmiastowe odwołanie szefa BOR gen. Mariana Janickiego i byłego szefa MSWiA Jerzego Millera z funkcji wojewody małopolskiego.

/Zuzanna/

Audio:
Zdjęcia:
Komentarze
#1 | 157 dnia 19.02.2012
Kochani oczywiście materiał ważny ale... no właśnie jest ale-nie pytam jak sbek 'bolek' o jake Polske walczymy ale raczej o to jaka jest informacja powszechna wobec całej tej jakże gorejącej niczym sól na ranie sprawy?
Media są zawłaszczone i to nie nasza win a a raczej tych ćmoków z PO i ich popleczników co właśnie są na etapie taniego wina a teraz jak niedźwiedzie budzą się do snu...
Plus taki że sie budzą ale dalej obłęd PiS działa na nich skutecznie choć muszę przyznać że po rozmowach z ludźmi już coraz mniej się na to łapie...
Pani Zuzo wiadomo że walczymy z wiatrakami ale w tej walce mogę być nawet nie Sancho a jego ukochanym mułem a powiedzmy szczerze najchętniej jego kopytem które z wielka przyjemnoscią kopnie-sic-w jaja pierwszego patałacha i zdrajce z PO jaki mi się trafi i spróbuje otumanić moja rodzinę(zwłaszcza dzieci)...A w szkole już niestety próbują historie współczesną nowelizować...
Pozdrawiam i z całego serca życzę Wszystkim wytrwania-wiem że będzie dobrze...Wink
#2 | Artur dnia 19.02.2012
Warto też Szefowej podziękować - wiadomo za co Smile. Pozdrawiam nasz filar.
#3 | Zuzanna dnia 19.02.2012
Ja także wszystkim dziękuję. Istotnie, po wysłuchaniu materiału, trudno spać spokojnie...
#4 | Magda dnia 19.02.2012
To zadziwiające, że nie próbowano nawet SYMULOWAĆ ochrony, nie chciało im się nawet udawać. Nie zrobiono minimum, które pozwalałoby im wyjść teraz z tego z twarzą.
To jest tak przerażające i dojmujące uczucie, że mózg ludzki się przed tym broni. Jednak przekroczyliśmy Rubikon, skala jest tak ogromna, że żadne wyparcie nie działa - trzeba po prostu spojrzeć prawdzie w oczy.
#5 | Wincenty Koman dnia 19.02.2012
No to jest poważny krok naprzód! Śladem oficerów z nazwy a nie tylko funkcji powinni pójść pozostali oficerowie Wojska Polskiego i Prokurator Generalny Andrzej Seremet, Prokuratura dotychczas chroni przestępców w Rządzie odnośnie Stoczni Gdańskiej SA w upadłości, której upadłość trwa do dzisiaj, czyli nie jest sprzedana, jak też tych, którzy doprowadzili do zamachu stanu nad Smoleńskiem.
#6 | Artur dnia 19.02.2012
Panie Marku - mimo wściekłych ataków z różnych stron robimy swoje, tak jak Pan - w realu. Na pohybel mielącym trociny na różnych forach. Mam nadzieję że również materiały ze Smoleńska jakie przekazałem będą przydatne. Pozdrawiam
#7 | 378 dnia 19.02.2012
Dziękuję P. Zuzannie za ten porażający materiał, a Panu, Panie Arturze, za udostępnienie filmu.
#8 | Artur dnia 18.02.2012
To jeden z najważniejszych materiałów ostatnich miesięcy. Pozdrawiam Zuzannę, Kazię, i wszystkich ludzi życzliwych naszemu portalowi. Dziękuję Rolexowi:http://hekatonche...t-kryminal
#9 | Kazia dnia 18.02.2012
Absolutnie ważny materiał.
Nowe informacje zupełnie porażające - uważam, że wszyscy w tym Smoleńsku zostali zostawieni sami sobie i wystawieni przez władze naszego kraju - jak na strzelnicy. Dobrze, ze znaleźli się uczciwi BOR=owcy, którzy zechcieli opowiedzieć o procedurach, które nie zostały (chyba specjalnie) wykonane, o swoich ustaleniach o innych niezmiernie ważnych nowych elementach tej strasznej układanki (kamizelkach, bagażach, ochronie pirotechnicznej, roli BOR-owców...)
Pani Zuzanno, Arturze - bardzo Wam dziękuję, że zamieściliście tę relację
#10 | Zuzanna dnia 18.02.2012
Być byli, ale jegomość w niebieskim sweterku, nie wykazuje większego zainteresowania tematem (cóż, kiedy kamerka nagrywa), zagłębiony w lekturę zdawał się nie rejestrować co się wokół niego dzieje...
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną