Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Pracowania Badań „Stocznia” wygrywa wiele projektów unijnych, jest również dotowana przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz wykonuje zlecenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W 2009 r. przychody Pracowni to niespełna 658 691,38 zł, ale już w 2010 r.: 1 796 514,42 zł.
02.02.2012r.


      Obecny Prezydent i jego żona. Dużo znaków zapytania, nie mniejszy obłok mgły niedomówień skrywa ich dzieci. Niewiele o nich wiadomo. Pojawiły się w krótkiej reklamówce wyborczej… i to wszystko.
Czyżby pięcioro dorosłych dzieci nie było interesującym tematem dla dziennikarzy? Dla tych samych, którzy śledzą każdy krok Marty Kaczyńskiej? Nawet o dzieciach Wałęsy, czy córkach Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego więcej wiadomo. A tu – Cichosza.

      Ale wścibscy internauci nie dają za wygraną i z tych dostępnych, nielicznych puzzli rozsypanych po internecie próbują poskładać obrazek: Komorowscy, jak wspomniano mają pięcioro dzieci: Zofię, najstarszą, urodzoną w 1979 r., Tadeusza, ur. 1981 r., Marię, ur. 1983 r., Piotra, ur. 1986 r. i Elżbietę ur. 1989 r. Trójka pierwszych pracuje, dwoje ostatnich prawdopodobnie jeszcze studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i mieszkają z rodzicami w Belwederze.

      ZOFIA jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, która jest określana jako „organizacja pozarządowa”. Ponadto, jako miejsce jej pracy wskazywany jest również Program Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Forum Inicjatyw Pozarządowych, zajmujący się m.in. wsparciem organizacji pozarządowych w konsultacjach dokumentów związanych z Funduszami Strukturalnymi na lata 2007-2013. Pracowania Badań „Stocznia” wygrywa wiele projektów unijnych, jest również dotowana przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz wykonuje zlecenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W 2009 r. przychody Pracowni to niespełna 658 691,38 zł, ale już w 2010 r.: 1 796 514,42 zł. Ponadto „Pracownia” oprócz własnej strony i profilu na facebooku prowadzi następujące portale i strony: www.partycypacjaobywatelska.pl, www.miastospoleczne.pl, www.pytanieowolonnosc.pl, www.foresightobywatelski.pl, www.dobrywolontariat.pl, www.mamzdanie.org.pl. Zdjęcie Zofii zostało usunięte ze strony „Pracowni”, jak również bliższe dane o niej.

      TADEUSZ to absolwent socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Łazarskiego. Jest żonaty, z Sylwią z domu Chodkiewicz. Jego hobby to myślistwo. Poluje wraz z ojcem. Gdzie i czy w ogóle pracuje jego żona – nie wiadomo. Tadeusz pracuje jako prawnik w Firmie Manhattan Real Estate Management, który jest właścicielem m.in. centrów handlowych Reduta i Targówek w Warszawie. Firma ta jest polskim oddziałem światowego koncernu MEINL EUROPEAN LAND Ltd, Meinl European Real Estate, międzynarodowego funduszu nieruchomości, inwestującym i zarządzającym centrami handlowym. Ostatnio zmienił on nazwę na Atrium European Real Estate. W związku z tym powołany został nowy zarząd na szczeblu międzynarodowym. Prezesem nowego zarządu został Chaim Katzman, a stanowisko dyrektora generalnego objęła Rachel Lavine. Dyrektorem zarządzającym Atrium w Polsce jest Katarzyna Szewczuk.

      Obecnie Manhattan Real Estate Management Sp. z o. o. zarządza obiektami komercyjnymi w Polsce i na Łotwie, rozpoczął nowe inwestycje w Pile, Koszalinie, Kaliszu, Płocku i Lublinie oraz planuje rozwój kolejnych projektów na terenie Polski. Jednocześnie, jako miejsce pracy Tadeusza Komorowskiego podawana jest Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Sobol w Warszawie. Kancelaria ta od początku specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych jak również klientów indywidualnych. Usługi polegają zarówno na wewnętrznej obsłudze korporacyjnej, jak i działalności związanej z prowadzaniem inwestycji, też w zakresie przeprowadzania wszelkich procedur sądowych oraz przed organami administracji samorządowej oraz budowlanej. Klientami uznanymi przez kancelarie są operatorzy sieci handlowych, głównie działający w branży centrów handlowych i obiektów wielkopowierzchniowych. Ich klientem jest również Manhattan Real Estate Management Sp. z o. o.
Nazwisko Tadeusza Komorowskiego, do niedawna wymieniane jako prawnika-pracownika zostało usunięte ze strony internetowej Kancelarii.

      MARIA jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Maż – Karol Makowski nie wiadomo czy i gdzie pracuje. Mają synka, Stanisława. Podobnie jak Zofia, Maria jest pracownikiem „organizacji pozarządowych” Obecnie związana jest ze Stowarzyszeniem Szkoły Liderów, prowadzącym szkolenia dla młodych polityków i liderów lokalnych. Jest trenerką. Szefem tejże Szkoły Liderów jest prof. A. Pełczyński. Ten sam, który w 1988 roku w imieniu Georga'a Sorosa zakładał w Polsce Fundację im. Stefana Batorego; obecnie jest członkiem Rady Fundacji im. Stefana Batorego.

      Zatem Prezesem Stowarzyszenia „Szkoły Liderów” jest Prof. Zbigniew Pełczyński, a Wiceprezesem: Katarzyna Czayka-Chełmińska. Znani są również członkowie rady Stowarzyszenia: Olga Krzyżanowska, Monika Płatek, Andrzej Waśkiewicz, Dariusz Gawin, Kuba Wygnański, Krzysztof Jasiecki, Czesław Bielecki i Leszek Wieciech.
Podobnie jak dane rodzeństwa, zdjęcie i bliższe informacje o Marii zostały usunięte ze strony internetowej „Stowarzyszenia”.

/Kazia/





Link

Link

Link


Komentarze
#1 | skorpion dnia 01.02.2012
Pozarządowe, ale po poprawnej linii.
#2 | Jeden z bandy dnia 01.02.2012
"naszemu "prezydentowi tez taki baner sie nalezy:
http://www.youtube.com/watch?v=tif3VbU-cfE
#3 | Kazia dnia 01.02.2012
a tam, a tam...
dla "pomnika" wszystko : )
#4 | Artur dnia 01.02.2012
Słowa podziwu dla autorki za żmudną prace, pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną